Zapisz obraz wcześniejszego bootloadera

0%

Pon - Pią : 9:00 - 18:00 / Sob : 10:00 - 15:00
62-530 Posada, Ul. Elizy Orzeszkowej 26

Auto Posada

Gwarancja GetHelp.pl zapewnia Tobie:

SPOKÓJ
Awaria samochodu na drodzę to zawsze problem. Mniejszy jeśli znajdujesz się w miejscu dobrze Tobie znanym lub w okolicach domu. Jeśli natomiast jesteś gdzieś w środku mazurskich lasów o 22:00 na ostatnim etapie swojej drogi na wymarzony urlop to ostatnią rzeczą, o której się myśli jest awaria auta. Jeśli się to wydarzy to nie musisz się przejmować ustalaniem swojego dokładnego położenia ponieważ dzięki aplikacji iHelp, która posiada system geolokalizacji. Pomoc drogowa dotrze do Ciebie szybko i doskonale będzie wiedziała gdzie się znajdujesz.


OBSŁUGĘ
Znalezienie sprawdzonego mechanika nawet w swoim mieście nie jest często łatwym zadaniem. A co jeśli musisz to zrobić na drugim końcu polski? Z Gwarancją GetHelp.pl to żaden problem ponieważ to my zajmujemy się umówieniem Tobie najlepszego warsztatu. W swojej bazie posiadamy ich już 1125 co daje średnio 3 warsztaty na każdy powiat w Polsce.

PEWNOŚĆ
Zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup samochodu zawsze jest sporym wydatkiem i obciążeniem domowego budżetu. Trzeba jednak pamiętać, że auta się psują i nie jest to winą ich złego stanu w momencie zakupu. Wynika to ze zwyczajnej eksploatacji ich elementów. Dzięki Gwarancji GetHelp.pl możesz nie przejmować się kosztami napraw nawet przez 24 miesiące. Pamiętaj płacimy za holowanie, części i robociznę.

WYGODĘ
Awaria samochodu następuje nagle i to zawsze w złym momencie, a odstawienie pojazdu do mechanika to zawsze kłopot bo zostajemy bez środka transportu. W GetHelp.pl nie tylko organizujemy holowanie i naprawę ale przede wszystkim pomagamy. Dla naszych Klientów mamy przygotowane 1013 aut zastępczych w aż 63 lokalizacjach. W ramach pakietu gwarancji masz możliwość otrzymania samochodu zastępczego na okres czasu naprawy.

PAKIETY GWARANCYJNE