Zapisz obraz wcześniejszego bootloadera

0%

Pon - Pią : 9:00 - 18:00 / Sob : 10:00 - 15:00
62-530 Posada, Ul. Elizy Orzeszkowej 26

Auto Posada

W jaki sposób korzystnie ubezpieczyć samochód?

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (z nielicznymi wyjątkami) dotyczy każdego posiadacza pojazdu. Niekiedy stawka, jaką musimy płacić za OC jest jednak tak wysoka, że znacznie obciąża nasz budżet. W jaki sposób obniżyć tę kwotę? Podpowiadamy!

Pamiętaj, że OC obliczane jest na podstawie różnych zmiennych. Dotyczy nie tylko samych zniżek kierowcy, ale również parametrów pojazdu, sposobu jego użytkowania, a nawet miejscowości w której pojazd jest zarejestrowany!

Jesteś młodym kierowcą? Poproś o pomoc kogoś doświadczonego!

Najgorzej mają kierowcy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z prawem jazdy. Obowiązuje ich spora zwyżka. Z tego względu wskazane jest, abyś w dowód rejestracyjny miał wpisanego współwłaściciela z długim stażem posiadania dokumentu. Dlaczego? Znacznie obniży on koszt polisy dzięki wypracowanym przez lata zniżkom.

Uwaga! Wskazane jest wykupienie ochrony zniżek, aby w razie ewentualnej kolizji z winy właściciela nie stracić wypracowanych rabatów.

Masz maksymalne zniżki? OC możesz jeszcze zmniejszyć!

Przede wszystkim korzystnie jest zmieniać ubezpieczyciela co roku. Większość firm przewiduje profity dla nowych klientów, a pozostawanie w jednej ubezpieczalni ogranicza możliwość otrzymania preferencyjnych warunków.

Korzystaj również z porównywarek dostępnych w Internecie i porównuj oferty różnych ubezpieczycieli. Niekiedy koszt polisty o tych samych parametrach dla różnych firm może być diametralnie różny!

Ponadto przy samym OC – wybieramy najtańszą ofertę i firma kompletnie nie ma znaczenia!

Kupując u Nas auto możemy przygotować dla Was darmową wycenę OC / AC – dla Naszych Klientów KONKURENCYJNE CENY !